Annonsera/Kontakta oss

Spridning & upplaga
Helsingborgs kommun.
Upplaga: cirka 65 450 exemplar.

Besöksadress
Garnisonsgatan 25C
254 66 Helsingborg

E-post:
redaktion.hbg@lokaltidningen.se

Pressmeddelanden:
redaktion.hbg@lokaltidningen.se

Vid utebliven tidning:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/



Kontaktupplysningar
Säljledare
Lotta Hylén
010-206 46 33
lotta.hylen@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Jessica Brewald Kulle
010-206 46 34
jessica.b.kulle@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Dagmar Wendelblom
010-206 46 37
dagmar.wendelblom@lokaltidningen.se


Chefredaktör och ansvarig utgivare
Lotta Wahlqvist
010-206 45 06
lotta.wahlqvist@lokaltidningen.se


Lokalredaktör
Sportreporter
Mikael Öhrn
010-206 47 43
mikael.ohrn@lokaltidningen.se

Lokalredaktör
Bostadsredaktör
Ida Asplund Ådahl
010-206 47 47
ida.asplund.adahl@lokaltidningen.se


Lokalredaktör
Joel Winqvist
010-206 47 48
joel.winqvist@lokaltidningen.se


Ekonomiavdelning
Lokaltidningen för fakturafrågor m.m.
Telefon: 010-206 47 60
Fax: 010-510 52 40
ekonomi@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion:
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Lokaltidningen Helsingborg
Garnisonsgatan 25C
254 66 Helsingborg

Telefon: 010-206 45 25



Prislista
Startsidan just nu